Contacte

Per contactar amb nosaltres podeu venir presencialment a la nostra oficina a l'adreça:

Av. dels Països Catalans, 5 B.
08500 – VIC.

Ens podeu trucar per telèfon o enviar un correu electrònic a:

93 854 11 69 - Oficina.

689 07 66 36 - girbau@girbauconsulting.com - Joan Girbau.

621 22 99 07 - ramon@girbauconsulting.com - Ramon Homs.

686 47 36 77 - jordi@girbauconsulting.com - Jordi Codina.

621 23 05 71 - francesc@girbauconsulting.com - Francesc Gutiérrez

621 23 05 61 - sergi@girbauconsulting.com - Sergi Mateu.

621 27 44 58 - arnau@girbauconsulting.com - Arnau Palahí.

També podeu emplenar el següent formulari:

Gràcies.


  • He llegit i accepto la política de privacitat*
  • Should be Empty:

* Camps requerits.

Informació bàsica sobre el tractament de dades (LO 3/2018 i Reglament (UE) 2016/679 [RGPD])
Responsable del tractament: GIRBAU CONSULTING, SLP
Finalitat: Oferir i gestionar els nostres serveis d'oficina tècnica ambiental.
Drets: Pot exercir els drets previstos als articles 15 a 22 del RGPD, que es recullen a la nostra política de privacitat .



Girbau Consulting, S.L.P.
Av. dels Països Catalans, 5 B.
08500 – VIC.

Avís legal - Política de privacitat.



Tel. 93 854 11 69
Mòbil: 689 07 66 36
girbau@girbauconsulting.com